Kobiecie pogaduszki na kawie

Czy w aptece online dostanę taniej dermokosmetyki?

Sumienna - 30-5-2016 at 08:44 PM

Orientuje się ktoś? Dowiedziałam się niedawno że powinnam ich używać ale jak zobaczyłam ceny to trochę mnie to zniechęciło, chętnie bym zaoszczędziła

Czy w aptece online dostanę taniej dermokosmetyki?

Suprajs - 30-5-2016 at 10:18 PM

To pewnie zależy od apteki, generalnie w necie powinno być taniej niż stacjonarnie

Czy w aptece online dostanę taniej dermokosmetyki?

PancernaZuzia - 31-5-2016 at 12:20 AM

Nie wiem bo ja mój physiogel żel do wrażliwej skóry kupuję stacjonarnie ale coś ci powiem: na pewno w sieci znajdziesz o wiele większy wybór takich kosmetyków więc choćby dlatego warto tam kupować. Ja akurat wybieram te popularniejsze wiec nie mam problemu ale jak będziesz chciała czegoś więcej to stacjonarnie możesz nie znaleźć więc lepiej szukać w sieci

Czy w aptece online dostanę taniej dermokosmetyki?

Wojowniczka - 31-5-2016 at 03:05 AM

Sądzę że w przypadku takich produktow oszczędność nie jest najwazniejsza a działanie :)

Czy w aptece online dostanę taniej dermokosmetyki?

PancernaZuzia - 31-5-2016 at 03:26 AM

W sumie tak, w dodatku są wydajne

Czy w aptece online dostanę taniej dermokosmetyki?

Sumienna - 31-5-2016 at 03:45 AM

Ale mimo to wolałabym nie przepłacać jeśli można tego uniknąć

Czy w aptece online dostanę taniej dermokosmetyki?

laponia - 31-5-2016 at 06:29 AM

Ja zauważam że w sieci zwykle jest taniej no i faktycznie można liczyć na duży wybór produktów, na przykład apteka Gemini ma spory wybór dermokosmetyków, choć w temacie cen nie bardzo się orientuję bo nie kupuję takich środków

Czy w aptece online dostanę taniej dermokosmetyki?

Sumienna - 31-5-2016 at 09:19 AM

A jakie kupujesz w sieci? Tak z ciekawości, jakie opłaca się kupować?

Czy w aptece online dostanę taniej dermokosmetyki?

laponia - 31-5-2016 at 11:40 AM

Patrzę nie tylko na cenę, jest to też dla mnie zwyczajnie wygodne. A kupuję różne, nawet na biegunkę, jak ten: https://www.aptekagemini.pl/group/stoperan czy przeciwbólowe, jak przychodzi czas uzupełnić apteczkę to robię większe zamówienie