Kobiecie pogaduszki na kawie

Mobilna myjnia z czyszczeniem tapicerki w Poznaniu poszukiwana!

Jakis_koles - 26-6-2017 at 10:23 PM

Czy znacie jakąś firmę świadczącą takie usługi która dojeżdża do klienta i czyści tapicerkę naprawdę dokładnie i dobrze? Zależałoby mi też na szybkości i sprawności bo dużo jeżdżę samochodem i nie chciałbym go zostawiać na długi czas

Mobilna myjnia z czyszczeniem tapicerki w Poznaniu poszukiwana!

Kluuu - 27-6-2017 at 12:35 AM

Ja mogę polecić bardzo dobrą firmę w Poznaniu czyszczącą tapicerkę i dojeżdżającą do klienta, tutaj link http://ecomyjnia-poznan.pl/dla-auta/czyszczenie-tapicerki-samochodowej/. Przejrzyj sobie też ich całą ofertę dotyczącą samochodów (dla domu też mają świetne propozycje), może przydadzą ci się też inne usługi, na przykład czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji. Jak już sprzątać w aucie to kompleksowo :) zwłaszcza jeśli robi się to raz na dłuuuugi czas, jak ja hehe :)

Mobilna myjnia z czyszczeniem tapicerki w Poznaniu poszukiwana!

Jakis_koles - 27-6-2017 at 03:18 AM

Heh, no ja też tak przyznając się bez bicia, teraz chce się wziąć za to i zrobić to porządnie żeby naprawdę było widać (i czuć;) efekt więc dlatego pomyślałem o profesjonalnej firmie. Więc mówisz że oni są dobrzy?

Mobilna myjnia z czyszczeniem tapicerki w Poznaniu poszukiwana!

Kluuu - 27-6-2017 at 04:03 AM

Ja byłem bardzo zadowolony, czyszczą gorącą parą więc nie ma ryzyka że jakiś chemiczny detergent wyżre tapicerkę a tego się trochę bałem bo mam nowe auto. Czyszczenie klimy też polecam, nawet nie wiedziałem jakie to jest ważne zanim mi ktoś nie powiedział

Mobilna myjnia z czyszczeniem tapicerki w Poznaniu poszukiwana!

Jakis_koles - 27-6-2017 at 04:38 AM

Myślałem że to trzeba robić tylko w profesjonalnym serwisie od klimatyzacji?

Mobilna myjnia z czyszczeniem tapicerki w Poznaniu poszukiwana!

Kluuu - 27-6-2017 at 04:59 AM

Nie, ważne tylko żeby to było zrobione fachowo. To ważne dla zdrowia, a wiele osób o tym nie wie

Mobilna myjnia z czyszczeniem tapicerki w Poznaniu poszukiwana!

Jakis_koles - 27-6-2017 at 05:50 AM

Jak będę zadowolony z czyszczenia tapicerki to może i na to się zdecyduję, faktycznie trzeba byłoby o to też zadbać, dzięki za radę i za polecenie tej firmy


Mobilna myjnia z czyszczeniem tapicerki w Poznaniu poszukiwana!

Kluuu - 27-6-2017 at 06:18 AM

Nie ma sprawy :)