Kobiecie pogaduszki na kawie

Kto mi zrobi ocenę ryzyka zawodowego w Poznaniu?

Menski - 13-6-2017 at 11:59 PM

Potrzebuję aby ktoś mi zrobił ocenę ryzyka zawodowego u mnie w firmie. Trochę dodałem nowych maszyn i trochę technologia nam się zmieniłą no i należałoby uaktualnić ocenę. Szukam tylko firm z Poznania lub okolic. Ktoś coś?

Kto mi zrobi ocenę ryzyka zawodowego w Poznaniu?

Jakis_koles - 14-6-2017 at 12:54 AM

Prawda jest taka ze bez zachowania właściwych zasad BHP to wszystko może lec w gruzach dlatego pracowników trzeba zawsze informować o tym jak powinni się zachowywać. Co powinni a czego nie powinni robic a nie ze robia co chcą, bo nikt nad nimi nie ma kontroli.

Kto mi zrobi ocenę ryzyka zawodowego w Poznaniu?

Kluuu - 14-6-2017 at 02:55 AM

Zanim powstanie plan prewencyjny to musi być zrobiona rzetelna ocena ryzyka zawodowego Poznań to jest na tyle duże miasto ze bez problemu cos można znaleźć. Np. taka firma http://oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl/ocena-ryzyka-zawodowego/ widziales ja? Oni zajmują się szkoleniami BHP, ale też nadaja uprawnienia na wózki widłowe. Robią to profesjonalnie i maja doświadczenie w tym co robia.

Kto mi zrobi ocenę ryzyka zawodowego w Poznaniu?

Suprajs - 14-6-2017 at 05:05 AM

Wiadomo ze pracodawcy nie lubia wydawac kasy wg nich na niepotrzebne rzeczy ale jednak chodzi o to żeby do zadnej tragedii w przyszłości nie doszło.

Kto mi zrobi ocenę ryzyka zawodowego w Poznaniu?

Kupczak - 14-6-2017 at 07:30 AM

To wlasnie chodzi o to ze jak ktoś zrobi audyt to wtedy trochę latwiej się dba o BHP.