Kobiecie pogaduszki na kawie

Ceny prania dywanów w Poznaniu, którą firmę polecacie?

Wojowniczka - 6-6-2017 at 03:58 AM

Ile może kosztować pranie dywanów w Poznaniu i jak to się liczy? Za metr? Będę wdzięczna za informacje jak również za polecenie dobrej firmy piorącej w rozsądnych cenach. Pozdrawiam.

Ceny prania dywanów w Poznaniu, którą firmę polecacie?

Jakis_koles - 6-6-2017 at 06:02 AM

Wiele razy już korzystałem z usług tej firmy - http://ecomyjnia-poznan.pl/cennik/ i jestem bardzo zadowolony bo wszystko jest u nich przejrzyste a dywany i tapicerki czyszczą profesjonalnie i szybko. Nie bede ukrywał że długo szukałem najniższych cen za pranie dywanów w Poznaniu bo na przykład moi znajomi wydali dużo kasy a mi nie bardzo się taki wydatek uśmiechał. Jestem zdania że zawsze trzeba trochę poszukać, popytać bo jak sie czlowiek bardziej rozejrzy to zawsze znajdzie coś tańszego - tak jak w tym przypadku, pozdrawiam.

Ceny prania dywanów w Poznaniu, którą firmę polecacie?

Wojowniczka - 6-6-2017 at 06:26 AM

Zgadzam się w zupełności ale wiesz jak to jest, czasem po prostu nie ma czasu na szukanie oszczednosci tym bardziej jeśli ewentualne oszczednosci zamykają się w małych kwotach.

Ceny prania dywanów w Poznaniu, którą firmę polecacie?

Jakis_koles - 6-6-2017 at 09:15 AM

Też racja.

Ceny prania dywanów w Poznaniu, którą firmę polecacie?

Wojowniczka - 6-6-2017 at 10:49 AM

Jak sobie pobieżnie porównałam to w tej firmie za pranie wyjdzie mi prawie o połowe taniej niż w polecanej przez moją koleżankę także wielkie dzieki :)