Kobiecie pogaduszki na kawie

Dziewczyny szukam obrączek ślubnych z cyrkoniami � pomożecie?

kokoszka - 1-6-2017 at 08:31 PM

dzień dobry wszystkim! Zastanawiamy się z narzeczonym nad kupnem obrączek na nasz ślub :) Jak na razie udało nam się ustalić, że obrączki będą ozdobione cyrkoniami (narzeczony jest uparty i ledwo udało mi się go przekonać � ja mam z nim spędzić resztę życia :)).

Dziewczyny szukam obrączek ślubnych z cyrkoniami � pomożecie?

laponia - 1-6-2017 at 10:20 PM

hej! Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę :) tyle planowania, przygotowań � coś wspaniałego! A wracając do tematu. Spróbuj poszukać na własną rękę. W Internecie jest masa ofert. Jestem przekonana, że trafisz na jakieś fajne modele.

Dziewczyny szukam obrączek ślubnych z cyrkoniami � pomożecie?

PancernaZuzia - 2-6-2017 at 12:00 AM

no kolejna osoba nie potrafi używać googli. Czy to naprawdę jest aż tak trudne?? Wpisać obrączki ślubne z cyrkoniami? W czasie kiedy skrobałaś tego posta, znalazłabyś kilkanaście ofert z takimi obrączkami jakie cię interesują�

Dziewczyny szukam obrączek ślubnych z cyrkoniami � pomożecie?

HeraNiedobra - 2-6-2017 at 12:20 AM

cześć, może nie było by głupim pomysłem wybrać się z narzeczonym na wycieczkę po złotnikach/jubilerach w okolicy? Wydaje mi się, że lepiej zobaczyć i przymierzyć różne modele, a nie robić jakieś zakupy przez Internet� Ja tylko proponuje bo przecież i tak zrobicie jak będziecie chcieli :)

Dziewczyny szukam obrączek ślubnych z cyrkoniami � pomożecie?

Xena - 2-6-2017 at 03:16 AM

wiecie co? Zamiast się przydać i pomóc koleżance w potrzebie to piszecie jakieś dyrdymały :) konkrety dziewczyny, piszcie tutaj konkrety! Nawiązując do głównego problemu, o którym rozmawiamy � sprawdź obrączki ślubne z cyrkoniami tutaj https://goldendreams.pl/Obraczki-Slubne-c18. Nawet wrzuciłam Ci link żebyś nie musiała szukać :)

Dziewczyny szukam obrączek ślubnych z cyrkoniami � pomożecie?

PancernaZuzia - 2-6-2017 at 03:33 AM

dyrdymały� to już nie można po prostu porozmawiać? Koleżanka nie potrafi poszukać na własną rękę więc może najwyższy czas to zmienić. Z resztą jest naprawdę od groma sklepów w sieci. Naprawdę wystarczy poszukać�

Dziewczyny szukam obrączek ślubnych z cyrkoniami � pomożecie?

Xena - 2-6-2017 at 04:01 AM

Nie pomyślałaś, że może jednak napisała tutaj bo liczyła, że któraś z nas może jej polecić jakiś konkretny sklep. Sprawdzony itd.?

Dziewczyny szukam obrączek ślubnych z cyrkoniami � pomożecie?

kokoszka - 2-6-2017 at 06:54 AM

Spokojnie dziewczyny! :) nic się nie dzieje. Szukać potrafię, ale wolałam porównać to co znalazłam z tym co mogłyście mi zaproponować. Z resztą bardzo dziękuję bo nie trafiłam wcześniej na sklep z postu powyżej. Szukałam cieńszych obrączek, takich delikatniejszych, żeby nie wyglądały jak wielkie bryły metalu :) no i udało się. Dzięki jeszcze raz za propozycję, duży wybór tam mają.