Kobiecie pogaduszki na kawie

Leczenie odleżyn - pomocy!

Menelka - 12-5-2017 at 05:09 AM

Jak zaznaczyłam w temacie mam problem z odleżynami, a dokładnie to ma je moja mama. Długotrwałe leżenie w łóżku pogłębia problemy, a ja nie mam pojęcia jak się za to zabrać. Pomożecie? Doradzicie coś?

Leczenie odleżyn - pomocy!

Menski - 12-5-2017 at 05:43 AM

Współczuję problemu, bo odleżyny to naprawdę niemały problem i nie można go marginalizować. Polecam stosować kilka metod równocześnie, a pewnie jedna z nich, a może więcej, okaże się na tyle skuteczna, że zwalczy problem. Krótko mówiąc, najpierw lekarz, a potem różne kremy, żele, leki i może jakieś innowacyjne metody, jeżeli Cię na nie stać.

Leczenie odleżyn - pomocy!

kokoszka - 12-5-2017 at 06:42 AM

Faktycznie, leczenie odleżyn to ogromny problem. Polecam zacząć od lektury tego artykułu - http://medami.pl/odlezyny-zapobiegac-leczyc-rany-skorze/. Na pewno rozjaśni on nieco ten temat i pozwoli go zrozumieć. Co ważne, jest to strona internetowego dobrego centrum medycznego, więc w razie czego możesz sprawdzić wizyty lekarskie, a także stosowane przez nich metody. Mojej mamie bardzo pomogło podciśnieniowe leczenie - odleżyny zniknęły dość szybko i nie musiałam wydawać na inne próby leczenia.

Leczenie odleżyn - pomocy!

Menelka - 12-5-2017 at 08:51 AM

Przeczytałem i faktycznie pomogło - wiem teraz więcej i postaram się wprowadzać w życie wszelkie wskazówki. Dodatkowo umówiłem wizytę lekarza z tego ośrodka, który pomoże dobrać metodę leczenia - może skorzystamy z podciśnieniowego.