Kobiecie pogaduszki na kawie

Szukam kogoś, kto zajmuje się organizacją imprez dla dzieci. Pomożecie?

Karamboleka - 27-4-2017 at 12:49 AM

Potrzebna mi firma albo osoba, która zajmuje się organizowaniem fajnych imprez i warsztatów dla dzieci. Nie chcę tylko wydarzenia, na którym będą gry i zabawy, ale też jakieś kreatywne zajęcia i może jakieś warsztaty właśnie. Możecie mi coś polecić? Bardzo proszę, sprawa jest dość ważna dla mnie :)

Szukam kogoś, kto zajmuje się organizacją imprez dla dzieci. Pomożecie?

Kopr_ja - 27-4-2017 at 02:42 AM

Zajrzyj sobie do nich: warsztatykreatywnaedukacja.pl/o-nas/. Mają bardzo ciekawą ofertą i dla nich organizacja imprez dla dzieci jest chlebem powszednim. Mają super podejście do dzieciak�w, bardzo kreatywne pomysły na zabawy i warsztaty i duże zdolności artystyczne, dzięki czemu to wszystko ma sens i wypada naprawdę fajnie.

Szukam kogoś, kto zajmuje się organizacją imprez dla dzieci. Pomożecie?

Karamboleka - 27-4-2017 at 03:37 AM

O, okej. Dzięki bardzo za polecenie. A jak ogólnie wygląda współpraca z nimi? Łatwo jest się dogadać czy raczej nie bardzo? Koszty wymierne do jakości?

Szukam kogoś, kto zajmuje się organizacją imprez dla dzieci. Pomożecie?

Kopr_ja - 27-4-2017 at 03:49 AM

Wsp�łpraca jest bardzo przyjemna. Na ich stronie warsztatykreatywnaedukacja.pl sobie możesz poczytać o tym co robią i zobaczysz sama, że mają naprawdę dużo atrakcji do zapewnienia, więc opłaca się bardzo. Ważne jest też, że nie obiecują gruszek na wierzbie i naprawdę się z tego wszystkiego wywiązują.

Szukam kogoś, kto zajmuje się organizacją imprez dla dzieci. Pomożecie?

Karamboleka - 27-4-2017 at 04:08 AM

Aha, aha. No to fajnie, dzięki wielkie za polecenie! :)

Szukam kogoś, kto zajmuje się organizacją imprez dla dzieci. Pomożecie?

Wegetarianin - 27-4-2017 at 06:26 AM

Również polecam tę firmę. Mają naprawdę masę świeżych i interesujących pomysłów i po prostu fenomenalne podejście do dzieciaków. I to praktycznie każdych, bo nieważne czy to przedszkole czy podstawówka w późniejszych latach to potrafią znaleźć wspólny język z dziećmi i dogadać się z nimi, zapewnić im ciekawe zajęcia i pokazać dużo fajnych rzeczy, pomóc coś stworzyć. Fajna sprawa, fajnie urozmaicają szkolne festyny i inne takie wydarzenia.

Szukam kogoś, kto zajmuje się organizacją imprez dla dzieci. Pomożecie?

Karamboleka - 27-4-2017 at 09:04 AM

No właśnie na szkolną imprezę poszukujemy kogoś takiego, więc świetnie się składa. Dziękuję Wam bardzo za pomoc i polecenia. Sprawdzam sobie ich stronę i właśnie widzę, że naprawdę wiele tych atrakcji mają i wszystkie takie kreatywne. Super sprawa, dzięki!