Kobiecie pogaduszki na kawie

Obrazy na płótnie jaka cena

kokoszka - 21-3-2017 at 09:01 PM

Hej wszystkim. Czy ktoś z was ma może jakiś pomysł ile mogą kosztować akie specjalne obrazy na płótnie. Od jakiegoś czasu wpadł mi pomysł do głowy, aby coś takiego sobie sprawić. Nie ukrywam, że nurtuje mnie to bardzo. Z chęcią odmieniłabym wnętrze mojego mieszkania takimi dekoracjami.

Obrazy na płótnie jaka cena

laponia - 21-3-2017 at 10:42 PM

Hej. Jak dla mnie nowoczesnymi dekoracjami są naklejki naścienne. W ogóle podoba mi się taki styl, jak ludzie naklejają na ścianie hasła, motta życiowe i inne tego typu. Sama z chęcią bym coś takiego kupiła do siebie do mieszkania, ale ja je wynajmuję i szkoda mi zdobić nieswoje mieszkanie, z którego pewnie niebawem i tak się przeprowadzę.

Obrazy na płótnie jaka cena

Menski - 22-3-2017 at 12:36 AM

Witajcie. Moim skromnym zdaniem obraz na płótnie to świetny pomysł na dekorowanie mieszkania. Zwłaszcza w salonie takie dekoracje bardzo dobrze się prezentują. Widziałem też u znajomych w sypialni dość wymowne dekoracje utworzone z gipsowych form. Bardzo ciekawe podejście do dekorowania wnętrz. Musicie sobie sprawdzić w tym sklepie http://naklejkomania.eu/54-obrazy-z-cytatami-na-plotnie-canvas. Może akurat was zainteresuje taki obraz.

Obrazy na płótnie jaka cena

PancernaZuzia - 22-3-2017 at 02:48 AM

Mnie się podobają jedynie napisy wykonane na połyskujący kolor. Wydaje mi się, że z dekoracji naściennych to jeszcze oświetlenie typu LED fajnie się prezentuje. Nie wiem jak te obrazy, ale z tego co piszecie musi to bardzo ciekawie się prezentować. Muszę sobie to dobrze oblekać. Może ja też bym co nieco zmieniła w wystroju mojego mieszkania.

Obrazy na płótnie jaka cena

Jakis_koles - 22-3-2017 at 04:31 AM

Hej. Moja żona trzy tygodnie temu też szukała dekoracji naściennych. Znaleźliśmy wówczas sklep Naklejkomania. Tam zakupiliśmy naklejki do skonu, nakładki magnetyczne na lodówkę, ale także i naklejki dekorujące pokój naszych dzieci, z czego się najbardziej ucieszyły. Myślę, że znajdziesz tam to czego szukasz. Obrazy na płótnie też były w ofercie, tak więc warto zajrzeć i chociażby się rozejrzeć. Co do ceny to moim zdaniem są nieduże. Za kilkanaście złotych znajdziesz fajne dekoracje nie tylko na ścianę.

Obrazy na płótnie jaka cena

kokoszka - 22-3-2017 at 06:41 AM

Dzięki trochę mi pomogliście

Obrazy na płótnie jaka cena

Kluuu - 22-3-2017 at 09:01 AM

mnie też :D