Kobiecie pogaduszki na kawie

Szukam zumby na warszawskim Mokotowie? Odbywa się gdzieś?

kokoszka - 21-3-2017 at 04:17 AM

Siema! Idę na fali tego, że ostatnio dbanie o zdrowie i uprawianie różnych sportów się stało takie modne i też chcę wreszcie wziąć w tym udział. Interesuje mnie zumba i bardzo bym się chciała od Was dowiedzieć go to na takie zajęcia warto się zapisać? Coś powiecie w tym temacie?

Szukam zumby na warszawskim Mokotowie? Odbywa się gdzieś?

laponia - 21-3-2017 at 06:06 AM

Zumba jest świetna. Nigdy jeszcze tak dobrze się nie czułam po żadnych ćwiczeniach jak po zumbie właśnie. Na stronie możesz znaleźć więcej informacji o tym. Jeśli Cię zainteresuje taka zumba Warszawa Mokot�w to dzielnica, w kt�rej się odbywają zajęcia

Szukam zumby na warszawskim Mokotowie? Odbywa się gdzieś?

kokoszka - 21-3-2017 at 07:53 AM

To świetnie, że akurat tam, to będę miała po drodze, bo tam mieszkam :D Świetnie, taką miałam nadzieję, że tutaj akurat znajdę pomoc, no i proszę bardzo, nie pomyliłam się ani trochę, tutaj znalazłam pomoc taką, jaką chciałam.Teraz i ja wreszcie będę na zumbę chodzić :D

Szukam zumby na warszawskim Mokotowie? Odbywa się gdzieś?

laponia - 21-3-2017 at 10:23 AM

Polecam te zajęcia, bo one takiego powera dają, że to się w głowie nie mieści. Też nie chciałam wierzyć w jakieś dyrdymały związane ze sportem, ale potem się jednak okazało, że było warto, bo się na własnej skórze przekonałam, co to znaczy :D