Kobiecie pogaduszki na kawie

Czy znacie jakąś dobrą hurtownię kwiatów ze Szczecina?

Karamboleka - 7-2-2017 at 11:06 PM

Chciałabym trochę unowocześnić moją kwiaciarnię. Zalezy mi na tym, aby kwiaty były nei tylko ładne, ale także troche bardziej nietypowe. Czy znacie jakas dobra hurtownię kwiatów ze Szczecina?

Sumienna - 8-2-2017 at 12:42 AM

Wiesz teraz w sumie to chyba najlepiej w necie poszukać jakiejś hurtowni kwiatów bo wydaje mi się, że będzie najszybciej.

Obrazalska - 8-2-2017 at 02:41 AM

Wiesz jeśli chcesz naprawdę coś fajnego z kwiatów to tu możesz zajrzec http://sklep.tuflowers.pl/ ja tu kupuję kwiaty mają standardowe róże np. bardzo ładnie rozłożone, ale w różnych kolorach a poza tym dość sporo mają artykułów dekoracyjnych do kwiatów.

Xena - 8-2-2017 at 05:40 AM

No teraz to jest tych odmian a odmian, można przebierac i wybierac w hurtowniach kwiatowych.

Obrazalska - 8-2-2017 at 07:42 AM

No własnie ta hurtownia kwiatów o ktorej pisalam wyzej to oni maja jeszcze sztuczne różyczki np., czerwone, żółte tutaj zerknij http://sklep.tuflowers.pl/kwiaty-szczecin.html to zobaczysz, jakie mają kolory no i ile to kosztuje. Ale majaa tez inne odmiany sztucznych kwiatów.

Xena - 8-2-2017 at 09:04 AM

Sztuczne kwiaty są bardzo trwałe, poza tym jak się o nie dba regularnie to bardzo długo postoją. Bo jeśli ktos ma uczulenie na tzw. zywe kwiaty to jednak nie da rady inaczej.

Obrazalska - 8-2-2017 at 10:11 AM

No niestety tak też się zdarza.

Xena - 8-2-2017 at 10:36 AM

Ja jak zawsze przygotowuję bukiety z kwiatów to staram się żeby pasował do osoby obdarowywanej. podpytuję co i jak. Ale wiadomo ze jak nie ma się kwiatów z dobrej hurtowni kwiatów to jest lipka.