Kobiecie pogaduszki na kawie

Gdzie polecacie przenocować na Ochocie?

kokoszka - 6-2-2017 at 03:00 AM

Hej! Wybieram się do Warszawy i chciałabym znaleźć jakiś niedrogi nocleg na Ochocie blisko rodziny. Niestety nie mogę się u nich zatrzymać bo mają małe mieszkanie i dwoje dzieci. Pewnie z ich strony nie byłoby problemu ale nie chce wchodzić im na głowe bo tego nie lubie a jestem chrzestną i chciałabym troche czasu spedzic z dzieciakami :)

Gdzie polecacie przenocować na Ochocie?

Kamikaze - 6-2-2017 at 04:29 AM

Bardzo rozsądnie robisz bo tak wejść komuś na głowę jak jeszcze są dzieci to naprawdę duże utrudnienie dla domowników. Powiem ci że nawet jak odwiedzam znajomych w innym mieście to zawsze szukam jakiegoś noclegu żeby nie robić im klopotu. Szczesliwie mozna dzis wynajac mieszkania nawet na bardzo krótki czas i zapłacić mniej niż w hotelu. Może poszukaj własnie w tym kierunku?

Gdzie polecacie przenocować na Ochocie?

kokoszka - 6-2-2017 at 05:16 AM

Z przyjemnością bym coś takiego wynajela ale niestety nie wiem jak szukać takich sprawdzonych i niedrogich ofert. Może ktoś pomoże? Sory ale rzadko sie ruszam z domu i nie znam sie na tych sprawach.

Gdzie polecacie przenocować na Ochocie?

laponia - 6-2-2017 at 06:47 AM

Cześć. Od tego jest forum żeby sobie pomagać, a jak noclegi Ochota to tylko przez http://warsawdesignapartments.pl/o-nas/. Mają świetne apartamenty o podwyższonym standardzie, a ceny bardzo niskie. Na pewno bardziej opłaca się tu niż w hotelu i dochodzi ci wygoda bo np możecie spedzic czesc dnia u rodziny a czesc w apartamencie. Mieszkania są bardzo przestronne i komfortowe, urządzone ze smakiem. Ja od razu poczułam się jak u siebie a urlop minął mi podejrzanie szybko :P. Pozdrawiam.

Gdzie polecacie przenocować na Ochocie?

kokoszka - 6-2-2017 at 07:21 AM

Bardzo dziekuje za link i opinie :). Nawet nie wiesz jakie to było dla mnie ważne żeby coś szybko ogarnąć.

Gdzie polecacie przenocować na Ochocie?

laponia - 6-2-2017 at 08:28 AM

Nie ma za co, miłego wyjazdu i bezpiecznego powrotu!