Kobiecie pogaduszki na kawie

Sprawdzony producent lad chłodniczych, kto poleci?

Obrazalska - 5-2-2017 at 05:58 PM

Dzień dobry lub wieczór muszę ogarnąć dwie naprawdę dobre lady chłodnicze dla sklepu mięsnego. Nowy punkt, wszystko dopiero się urządza a termin otwarcia zbliża się nieubłaganie... Także chciałabym dostać propozycję jakiejś sensownej firmy która ma sprzęt wypróbowany i na gwarancji.

Sprawdzony producent lad chłodniczych, kto poleci?

Wojowniczka - 5-2-2017 at 08:58 PM

Rozejrzyj się za ladami używanymi, czasami można znaleźć niezłe okazje w ogłoszeniach w necie. Wyjdzie taniej no chyba że koniecznie musi to być zupełnie nowy sprzęt więc wtedy na pewno będzie trzeba wydać więcej.

Sprawdzony producent lad chłodniczych, kto poleci?

WesternRider - 5-2-2017 at 11:12 PM

Nie szedłbym w żadne używki bo to się najczęściej kiepsko kończy. Zero gwarancji, zero czegokolwiek. Używka Ci padnie po dwóch dniach i do kogo pójdziesz? Zdecydowanie kupować nowe wyposażenie zwłaszcza jak się mięso sprzedaje.

Sprawdzony producent lad chłodniczych, kto poleci?

OrangeKnight - 6-2-2017 at 12:58 AM

Na tej stronie jest ciekawa oferta essystemk.pl/index.php?p=m&idg=pr,11,400,414. Myślę że warto rozważyć bo jak chodzi o lady chłodnicze producent tej klasy to nie jest w Polsce częsta sprawa. Wystarczy zobaczyć kto od nich kupuje, same marki z g�rnej p�łki.

Sprawdzony producent lad chłodniczych, kto poleci?

Wegetarianin - 6-2-2017 at 02:44 AM

Znam ES SYSTEM K, kupowałem od nich kilka rzeczy. To jest wysoka p�łka jak chodzi o sprzęt ale ceny mają znośne jak na krajowe realia. No a jakościowo nie można mieć zastrzeżeń, wykonanie i podzespoły w systemach chłodzących doskonałe.

Sprawdzony producent lad chłodniczych, kto poleci?

Xena - 6-2-2017 at 03:27 AM

Ja nacięłam się kiedyś na jakiejś francuskiej firmie, lady od nich to była totalna porażka. Potrafiły się same wyłączać w toku normalnej pracy bo włączało się jakieś zabezpieczenie a producent wmawiał że to normalne. Żal.

Sprawdzony producent lad chłodniczych, kto poleci?

Jakis_koles - 6-2-2017 at 05:55 AM

Nie ma sensu sprowadzać z innych państw wyposażenia bo są jak widać dobrzy dostawcy w kraju i nie tylko chodzi o wszelkie lady do chłodzenia ale generalnie o wyposażenie sklepów czy gastronomii. Mamy to bardzo rozwinięte na ten moment.

Sprawdzony producent lad chłodniczych, kto poleci?

laponia - 6-2-2017 at 08:17 AM

Patrzę na zdjęcia ich lad na stronie � są naprawdę bardzo ładne. Fajnie bo dotąd taki sprzęt nie kojarzył mi się z żadną wartością dekoracyjną a jednak można to zrobić inaczej :) Podoba mi się.