Kobiecie pogaduszki na kawie

Stosunek ceny Veeam Backup do jakości i możliwości?

Wegetarianin - 25-1-2017 at 11:21 PM

Czy ktoś może korzysta z rozwiązań jak w tytule? Potrzebuję nowoczesnego systemu do zarządzania danymi w mojej firmie i chyba najważniejszą kwestią jest to żeby dane były dobrze zabezpieczone, a najlepiej żeby pojawiały się wygodne kopie zapasowe, które w razie jakiejś awarii będzie można sprawnie wykorzystać. Czy znacie się na tym, możecie mi powiedzieć czy cena takiego rozwiązania jest adekwatna to jakości?

Stosunek ceny Veeam Backup do jakości i możliwości?

Obrazalska - 26-1-2017 at 02:00 AM

Nawet najlepszy system do zarządzania i archiwizacji danych może nie być dobry jeśli nie zostanie dopasowany i skonfigurowany pod dane środowisko, a konkretniej pod wymagania firmy, czyli to jakie i jak dane są użytkowane. Polecam skorzystać z pomocy tej firmy indata-solutions.pl bo naprawdę znają się na tym co robią. Będzie analiza Twojego biznesu, zagrożeń i tym samym dopasowanie do tego całego środowiska.

Stosunek ceny Veeam Backup do jakości i możliwości?

Wegetarianin - 26-1-2017 at 03:35 AM

No właśnie tutaj o tym sobie czytałem http://www.indata-solutions.pl/pamieci-masowe-i-archiwizacja-danych-veeam. Osobiście wydaje mi się, że rozwiązanie to będzie idealne w moim przypadku. Cena Veeam Backup wydawała mi się jednak troszkę wysoka, stąd moje pytanie, ale rozumiem, że się mylę? Już raz miałem awarię systemy informatycznego i mnóstwo danych przepadło. Nie chcę ponownie do tego dopuścić�

Stosunek ceny Veeam Backup do jakości i możliwości?

Bombowiec - 26-1-2017 at 04:37 AM

To bardzo ciekawe rozwiązanie, które działa u mnie w firmie i nie mam co do niego dosłownie żadnych zastrzeżeń. Oczywiście podstawą, jak wczęsniej zostało powiedziane, jest tutaj odpowiednie skonfigurowanie wszystkiego.

Stosunek ceny Veeam Backup do jakości i możliwości?

Wegetarianin - 26-1-2017 at 06:47 AM

A czy dostęp do kopii zapasowych jest jakoś bardzo skomplikowany? Ja i komputery to zupełnie dwa odległe bieguny ;)

Stosunek ceny Veeam Backup do jakości i możliwości?

Kamikaze - 26-1-2017 at 08:19 AM

Jak będą wdrażać rozwiązania informatyczne w Twojej firmie to przeprowadza się zawsze również szkolenie, może być dla właściciela, a i może być dla całej firmy, jak tam chcesz. Z własnego doświadczenia wiem jednak, że obsługa nie jest skomplikowana, a i zawsze można skorzystać ze wsparcia technicznego firmy wdrażającej.

Stosunek ceny Veeam Backup do jakości i możliwości?

Wegetarianin - 26-1-2017 at 09:54 AM

Bardzo mi pomogliście, dzięki.