Kobiecie pogaduszki na kawie

Szukam szybkiego i sprawnego transportu maszyn rolniczych.

PancernaZuzia - 24-1-2017 at 04:51 AM

Witam, tak jak w temacie szukam sprawnego i szybkiego transportu maszyn rolniczych. Do przewiezieni jest ciągnik oraz kilka innych maszyn. Jak się domyślam to wszystko musi iść osobno. Czy jest możliwość by wszystko dojechało w jednym termine, tak by nie tracić niepotrzebnie czasu na odbiór. Chciałabym załatwić wszystko za jednym zamachem. Aha no i nie ukrywam, że zależy mi na bezpiecznym transporcie. maszyny muszą dojechać w nienaruszonym stanie.

Szukam szybkiego i sprawnego transportu maszyn rolniczych.

WesternRider - 24-1-2017 at 06:04 AM

Siemanko koleżanko. Nie napisałaś skąd dokąd, ale i tak ci podrzucę kontakt. Proszę http://relokacjamaszyn.com.pl/oferta/transport-maszyn-rolniczych/. To jest bardzo duża firma i myślę, że obejmuje również twój rejon ;P W każdym razie nie powinno być problemu z zamówieniem transportu nawet z dnia na dzień. Zamówienie od jednej osoby jest realizowane zazwyczaj w jeden dzień. No chyba, że chcesz wysłać maszyny do Francji albo Anglii to troszkę dłużej ale nie więcej niż trzy dni.

Szukam szybkiego i sprawnego transportu maszyn rolniczych.

HeraNiedobra - 24-1-2017 at 08:43 AM

To bardzo szybko. Własnie zastanawiałam się czy bardziej opłaca się przewieźć traktor do Austrii, czy wynająć coś na miejscu, ale chyba zdecyduje się na transoprt.

Szukam szybkiego i sprawnego transportu maszyn rolniczych.

WesternRider - 24-1-2017 at 10:32 AM

To zalezy na jak długo potrzebujesz maszyn. Jak na kilka dni to możesz wynająć, ale jeśli maja pracować miesiąc to ja bym zdecydował się na transport.

Szukam szybkiego i sprawnego transportu maszyn rolniczych.

HeraNiedobra - 24-1-2017 at 11:27 AM

No tak logiczne, dlatego wezmę transport. Dzięki za linka.