Kobiecie pogaduszki na kawie

Jak dbać o swoją brodę?

Jakis_koles - 22-1-2017 at 10:06 PM

Słuchajcie, mam duży problem z moim zarostem. Jestem, powiedzmy położny między młotem, a kowadłem, bo bez zarostu wyglądam jak dziecko i że pożal się Boże, ale z drugiej strony włosy na brodzie cały czas mam w bardzo artystycznym nieładzie, że tak to umę. Do tego jeszcze włosy mi się rozdwajają� Z drugiej strony mam zupełnie zdrowe włosy na głowie. I weź to człowieku zrozum :P Jak o nie zadbać?

Jak dbać o swoją brodę?

Menski - 23-1-2017 at 12:35 AM

Dla mnie zawsze dobrym rozwiązaniem jest woda z szarym mydłem. Zaskakująco dobre działanie, włosy są zawsze gładkie, zdrowe i mocne :) Pamiętaj też, że trzeba co jakiś czas zarost skrócić, by włosy były mocniejsze. Jak Ci się zaczną rozdwajać w jakimś punkcie, to później tak będą już rosnąć i będzie to brzydko wyglądac.

Jak dbać o swoją brodę?

Jakis_koles - 23-1-2017 at 01:13 AM

Niesterty, próbowałem już tego rozwiązania i wcale mi to na zdrowie nie wyszło, bo mi tylko wysuszyło sórę pod zarostem:/ Skracać zaś tez staram się skracać, ale zawsze w którymś momencie (wydaje mi się, że w tym samym, co zawsze), najzwyczajniej włosy zaczynają się dzielić na dwie, trzy części.

Jak dbać o swoją brodę?

Bombowiec - 23-1-2017 at 03:43 AM

A szukałeś może jakichś specjalnych szamponów? Ja Ci powiem, zupełnie szczerze, że używam mocniejszego szamponu do włosów, plus do tego jeszcze używam odżywki. Włosy wyglądają dużo lepiej.

Jak dbać o swoją brodę?

Obrazalska - 23-1-2017 at 06:23 AM

Panowie, niesety, ale to oczym piszecie, to kwestia prób i błędów i niestety nie u wszystkich te metody się sprawdzają. Może warto się wybrac do jakiegoś balwierza, który Ci powie, co zrobić z tym zarostem? Mój chłopak u takiego był i mu doradził specjalne środki do dbania o zarost.

Jak dbać o swoją brodę?

Jakis_koles - 23-1-2017 at 08:14 AM

Hm� to skoro chlopak ma jakieś specjalne środki, to może podasz ich nazwę, albo lepiej � gdzie je dostać?

Jak dbać o swoją brodę?

Obrazalska - 23-1-2017 at 10:23 AM

Właściwie� cóż, tam też możecie zapytać :) Więc jeśli wejdziecie sobie pod adres http://cyrulicy.pl/, to traficie do sklepu, w którym się specjalizują w sprzedaży najlepszych środków do dbania o zarost. Jak wcześniej pamiętam, mój partner miał strasznie szorstkie te włosy, teraz są dużo milsze w dotyku :)

Jak dbać o swoją brodę?

Jakis_koles - 23-1-2017 at 11:06 AM

Kurczę, no fajnie by było, jaby się znalazły jakieś środki, które pomogą, bo będę musiał chodzić wiecznie w kominiarce, albo zjakąś chustą wokół twarzy :P