Kobiecie pogaduszki na kawie

Czy istnieje coś takiego jak sonda paliwa?

Menski - 20-1-2017 at 01:27 AM

Witam. Kiedyś słyszałem o takim sprzęcie, który się nazywał sondą paliwa. Chodziły plotki, że jakaś moja znajoma miała takie cos pomontowane w swoich samochodach, żeby męża kontrolować jak jeździ. Czy to może być prawda czy takie plotki tylko ktoś rozpuszczał na ten temat?

Czy istnieje coś takiego jak sonda paliwa?

Jakis_koles - 20-1-2017 at 02:27 AM

Wydaje mi się, że to może być prawda, bo nawet znam taką frmę, która się zajmuje sprzedażą takich sprżetów, które służą właśnie do kontroli paliwa w samochodach. Jak będziesz się chciał na ten temat czegoś więcej dowiedzieć to tylko daj znać a znajdę i Ci powiem

Czy istnieje coś takiego jak sonda paliwa?

Xena - 20-1-2017 at 05:23 AM

To mogły nie być plotki. Na przykład firma Globtrak ma w swojej ofercie takie rzeczy. My to u mnie w firmie wykorzystujemy do kontroli naszych samochod�w żebwiedzieć cy kierowcy rzeczywiście dobrze się wywiązują z dbania o samochody firmowe, kt�rymi jeżdżają

Czy istnieje coś takiego jak sonda paliwa?

Menski - 20-1-2017 at 05:46 AM

No znalazłeś kolego ten link? Chętnie jakieś szczegółowe informacje na ten temat poznam, bo właśnie też bym teraz coś takiego sobie pomontował i miał już pod kontrolą wszelkie właśnie elemety swojego samochodu

Czy istnieje coś takiego jak sonda paliwa?

Jakis_koles - 20-1-2017 at 08:05 AM

To jest właśnie dokładnie ta sama firma, o kt�rej koleżanka wspomniała. Na stroeni globtrak.pl/sonda-paliwa/ możesz znaleźć te wszystkie szczeg�łowe informacje już konkretnie o sądzie paliwa, jeżeli to Cię tak interesuje i zobaczysz, jak to dobre wygląda. :)

Czy istnieje coś takiego jak sonda paliwa?

Menski - 20-1-2017 at 08:32 AM

Dzięki, jesteście wielcy. To teraz już mój samochód będzie wyposażony chyba we wszuysko co możliwe żeby zobaczyć czy dobrze działa nawet zdalnie :D