Kobiecie pogaduszki na kawie

Transfer Pricing Manager � co sądzicie?

Menelka - 10-1-2017 at 04:06 AM

Cześć, chciałem poznać Waszą opinie na pewien temat. Otóż ostatnio znalazłem internetowe narzędzie do zarządzania procesem sporządzania dokumentacji podatkowych. Zastanawiam się nad tym czy nie wprowadzić go do mojej firmy. Czy ktoś z Was może już z niego korzystał i byłby chętny podzielić się wrażeniami?

Transfer Pricing Manager � co sądzicie?

kokoszka - 10-1-2017 at 06:03 AM

Cześć! Moim zdaniem warto wprowadzić go do każdej firmy. Jest to profesjonalne narzędzie informatyczne stworzone przez Grupę SWGK, składającą się z ekspertów w dziedzinie finansów. Jeżeli chcesz dowiedzieć się o nim więcej warto zajrzeć na ich stronę: http://swgk.pl/pl/uslugi/transfer-pricing-manager, gdzie opisali jego funkcjonalność.

Transfer Pricing Manager � co sądzicie?

Menski - 10-1-2017 at 06:32 AM

Witaj, program oprócz tworzenia dokumentacji podatkowych ma szereg przydatnych funkcji. Poprzez to narzędzie możesz m.in. koordynować pracę zespołu odpowiedzialnego za dokumentację czy przechowywać w bazie danych dokumenty. Program znacznie ułatwia pracę, dzięki czemu oszczędzamy czas i pieniądze. Polecam!

Transfer Pricing Manager � co sądzicie?

Jakis_koles - 10-1-2017 at 08:33 AM

Witam, ja również korzystam z tego programu i jestem bardzo zadowolony. Licencja jest udzielana na nieograniczoną ilość dokumentów i stanowisk. Co więcej program jest dostosowany do aktualnych wymogów i zgodny ze wszelkimi wytycznymi, więc bez obaw można z niego korzystać.

Transfer Pricing Manager � co sądzicie?

Obrazalska - 10-1-2017 at 08:46 AM

Program został opracowany bardzo precyzyjnie i pomaga w tworzeniu dokumentacji podatkowych. W mojej firmie sprawdził się świetnie.