Kobiecie pogaduszki na kawie

Opony Dunlop do motocykla, które?

WesternRider - 5-1-2017 at 03:12 AM

Który model opon Dunlopa do motocykla będzie najlepszy? Zastanawiam się nad TT900 F, ale nie jestem jeszcze do końca przekonany. W ogóle czy polecacie tę markę, czy może zdecydować się na coś innego? Z góry dziękuję za komentarze. Jestem nowy w świecie motocyklowym i jeszcze sporo się muszę dowiedzieć o różnych rzeczach.;)

Opony Dunlop do motocykla, które?

Menski - 5-1-2017 at 04:34 AM

TT900 F jest dobry, chyba najlepszy z tych, które miałem. Dunlop to klasyka i warto je wypróbować. Trudniej jest dobrać odpowiednią oponę do motocykla, bo mamy mniejszą powierzchnię kontaktu z jezdnią i wiadomo, że są większe wymagania co do stabilności� na Dunlopie jeździ się dobrze, pewnie, nie ślizga się.;)

Opony Dunlop do motocykla, które?

Jakis_koles - 5-1-2017 at 06:18 AM

podłączę się pod wątek, gdzie kupujecie takie opony? Na przykład model TT900 F, ale też interesują mnie inne typy, na przykład SCSMART F/R?

Opony Dunlop do motocykla, kt�re?

Menski - 5-1-2017 at 08:35 AM

ja brałem w tym sklepie internetowym sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-motocyklowe-dunlop, wszystkie ich opony motocyklowe Dunlop mają dobre ceny, prawdopodobnie najlepsze na rynku (przynajmniej ja taniej nie znalazlem)

Opony Dunlop do motocykla, które?

Kluuu - 5-1-2017 at 09:30 AM

Też kupuję w tym sklepie. Opony Kunicki mają zazwyczaj bardzo dobre ceny, do aut osobowych też.;)

Opony Dunlop do motocykla, które?

Suprajs - 5-1-2017 at 10:32 AM

jeśli chodzi o opony motocyklowe Dunlop to tylko TT900 F.:) dobre ogumienie dla każdych warunków. Są dostępne w rozmiarach 2.50-17, więc spokojnie można sobie coś dobrać.

Opony Dunlop do motocykla, które?

WesternRider - 5-1-2017 at 11:43 AM

Dziękuję za odpowiedzi, podoba mi się ten sklep.;)