Kobiecie pogaduszki na kawie

Interesuje mnie praca w charakterze hostesy

kokoszka - 2-1-2017 at 07:36 AM

Chciałabym się dowiedziec czegos na temat pracy w charakterze hostesy. Kiedyś marzyłam o pracy modelki, ale z czasem pomyślałam, że może bycie hostesą byłoby lepsze dla mnie. Mogłabym wtedy jednoczesnie studiować, a gdybym była modelką, to już byłoby trudniejsze. Może któraś z Was wie co nieco na temat pracy jako hostesa?

Interesuje mnie praca w charakterze hostesy

laponia - 2-1-2017 at 09:27 AM

No uważam, ze masz dobre podejście do tego tematu. Pogodzenie modellingu ze studiowaniem faktycznie byłoby trudne, natomiast pogodzić bycie hostessą ze studiami jest dużo łatwiej. Polecam Ci skontaktować się z dobrą agencją hostess, np. taką jak ta w Katowicach - http://www.hostessy.caneli.com.pl/hostessy-katowice/. Prawdopodobnie zaproszą Cię na spotkanie rekrutacyjne, a jeśli uda Ci się pomyślnie przejść rekrutację, wtedy będziesz brać udział w różnego rodzaju spotkaniach, imprezach i akcjach promocyjnych jako hostessa, czyli osoba odpowiadająca na pytania gości lub zajmująca się reklamowaniem produktów. Jeśli studiujesz dziennie, nie powinno to kolidować z Twoimi studiami, gdyż rózne wydarzenia najczęsciej odbywają się w weekendy albo w póznych godzinach popołudniowych.

Interesuje mnie praca w charakterze hostesy

PancernaZuzia - 2-1-2017 at 09:41 AM

Znam tę agencję, której ofertę w Katowicach przedstawiłaś. Jest to Agencja hostess Caneli, która działa również w innych dużych miastach Polski, praktycznie na obszarze całego kraju. Uważam, ze jest to dobra i doświadczona firma, która powaznie traktuje zarówno zatrudnione w niej dziewczyny, jak i swoich klientów. Możesz liczyć tam na pełen profesjonalizm.

Interesuje mnie praca w charakterze hostesy

kokoszka - 2-1-2017 at 09:54 AM

To dobrze, no ale przekonam się o tym dopiero wtedy, gdy już zacznę z tą agencją współpracę. A do tego jeszcze długa droga� W każdym razie dziękuję za odpowiedzi.