Kobiecie pogaduszki na kawie

Czy w Poznaniu są jakieś szkolenia miękkie?

PancernaZuzia - 29-12-2016 at 06:07 AM

Witajcie serdecznie. Mam takie pytanko. Jestem zainteresowana zorganizowaniem różnych takich szkoleń miękkich umiejętność dla moich pracowników. Czy ktoś z Was zetknął się może z takimi szkoleniami w Poznaniu i może na ich temat się wypowiedzieć?

Czy w Poznaniu są jakieś szkolenia miękkie?

Kupczak - 29-12-2016 at 08:09 AM

Ja brałem udział w takim jakoś całkiem niedawno. I jestem nawet bardzo zadowolony, a to się u mnie rzadko raczej zdarza, bo mnie zadowolić to ciężko :P

Czy w Poznaniu są jakieś szkolenia miękkie?

PancernaZuzia - 29-12-2016 at 08:43 AM

A uchylisz może rombka tajemnicy co to za firma Cię tak zadowoliła? Jakie to były szkolenia, gdzie robione, no i jak to wszystko wygladąło?

Czy w Poznaniu są jakieś szkolenia miękkie?

Kupczak - 29-12-2016 at 10:04 AM

Mnie sporo radości sprawiły te szkolenia miękkie w Poznaniu, które w swojej ofercie ma firma http://www.halibut.pl/ bo naprawdę bardzo fajnie to wygląda u nich. Dośiwadczeni ludzi, odwołanie nie tylko do teorii, ale też do praktyki, więc bardzo fajna atmosfera i dużo wiedzy

Czy w Poznaniu są jakieś szkolenia miękkie?

Sandal - 29-12-2016 at 11:45 AM

Też jestem zdania, że na halibut.pl można całkiem fajne te szkolenia znaleźć i jak ktoś się chce przeszkolić, to niech uderza.

Czy w Poznaniu są jakieś szkolenia miękkie?

PancernaZuzia - 29-12-2016 at 01:40 PM

No to nie poostawiacie mi wyboru, tylko właśnie tam się udam, żeby moich pracowników przeszkolono z biznesu :D