Kobiecie pogaduszki na kawie

Jak wyglada system zabezpieczeń w waszych firmach?

Obrazalska - 15-12-2016 at 07:55 PM

Niedawno otworzylam wlasna firme. Chcialabym mieć nadzór nad pracownikami, a jednoczesnie moc ich kontrolowac. Zalezy mi na tym, aby firma była dobrze chroniona i żeby był odpowiedni system zabezpieczen. Jak wyglada system zabezpieczen w waszych firmach?

Jak wyglada system zabezpieczeń w waszych firmach?

WesternRider - 15-12-2016 at 09:31 PM

wszystko zalezy od tego jak duza jest firma bo jeśli jest mala to nie ma sensu roztsawiac zbyt wielu kamer np. w biurach. Bo to mija się po prostu z celem a efekt takich działań może być naprawde marny. U mnie jest tak ze firma jest duza wiec mamy np. karty na piny każdy ma wlasna.

Jak wyglada system zabezpieczeń w waszych firmach?

OrangeKnight - 15-12-2016 at 10:29 PM

no u mnie tez karty sa. Taka ciagla niby kontrola ale jednak ma to sens bo nikt niepowolonay do firmy nie wejdzie no chyba ze ktos mu odda swoja wlasna karte ale to bardzo malo prawdopodobne .

Jak wyglada system zabezpieczeń w waszych firmach?

Obrazalska - 16-12-2016 at 01:06 AM

a ile kosztuja takie karty magnetyczne?

Jak wyglada system zabezpieczeń w waszych firmach?

WesternRider - 16-12-2016 at 01:52 AM

po prostu sprawdz w necie. No i wg mnie monitoring to podstawa w duzych firmach ;)

Jak wyglada system zabezpieczeń w waszych firmach?

Wegetarianin - 16-12-2016 at 02:15 AM

oczywsicei ze podstawa. Ja mam monitoring i jestem zadolowny z teog. Nie ukrywam, ze bardzo przydatna okazuje się kamera zewnętrzna wifi do ktorej wystarczy router. I od razu dziala.

Jak wyglada system zabezpieczeń w waszych firmach?

Bombowiec - 16-12-2016 at 04:45 AM

z monitoringiem sprawa jest prosta. Lepiej go mieć niż nie mieć ;P bo nie warto być madrym polakiem po sprawie taka prawda hehe :P a niektórzy o tym jednak zapominają :P

Jak wyglada system zabezpieczeń w waszych firmach?

Kamikaze - 16-12-2016 at 07:36 AM

no zapominają, a potem się dziwią, kiedy w firmie coś się dzieje. A przeciez jak nei ma zadnego systemu zabezpieczen to często dzieje się co chce. To nie może być tak np., jak w nie których firmach, ze wazne dokumenty nie sa nawet chowane przed ludzmi przychodzącymi z zewnątrz. One powinny być pozamykane itd. A firma na tym nieraz może stracic kase.

Jak wyglada system zabezpieczeń w waszych firmach?

Obrazalska - 16-12-2016 at 10:02 AM

A duzo ogolnie kosztuje monitoring?