Kobiecie pogaduszki na kawie

Jakie marki odzieżowe polecacie?

kokoszka - 15-12-2016 at 08:49 PM

Hej! Przyznaję, wcześniej byłam niemal typową punkówą (irokeza sobie nie robiłam, twarz przed piercingiem też ocaliłam), która nie patrzyła na to, jak się człowiek powinie ubierać. Dopiero zderzenie z rzeczywistością,kiedy chodziłam podobnie ubrana szukając pracy, skłoniło mnie do tego, żeby ubrać się inaczej. I wiecie co? Dwie rozmowy później w �normalnym� stroju i dostałam propozycję pracy! Jednak coś w tym jest, że to, jak Cię ludzie widzą, tak będą Cię oceniali. Jednak problem plega na tym, że niespecjalnie mam takie �konwencjonalne� ubrania. I teraz muszę się dowiedzieć, jakie marki mają takie ładne, a przy tym bardziej każualowe stroje. Pomożecie? :*

Jakie marki odzieżowe polecacie?

Menski - 15-12-2016 at 11:33 PM

Jeszcze wrócisz do punka i metalu!

Jakie marki odzieżowe polecacie?

kokoszka - 16-12-2016 at 12:38 AM

ależ ja ich nie porzucam, po prostu doszłam do wniosku, że nie trzeba się z tym obnosić przez strój ;)

Jakie marki odzieżowe polecacie?

laponia - 16-12-2016 at 01:37 AM

Otóż to! Kolega pewnie nawet nie wie, ilu takich casuali jest w duszy hardrockowa :) W każdym razie, kochana, jeśli chcesz wyglądać stylowo, to ja Ci szczególnie polecam takie marki, jak Guess, czy mój ukochany, Tommy Hilfiger :) Wprost uwielbiam jego kreacje. Są proste, a jednocześnie bardzo eleganckie :)

Jakie marki odzieżowe polecacie?

PancernaZuzia - 16-12-2016 at 02:17 AM

Daj spokój, Hilfiger jest nudny jak flaki�

Jakie marki odzieżowe polecacie?

laponia - 16-12-2016 at 04:48 AM

Chyba sobie kpisz kobieto! Jak można tak bezczelnie obrażać jednego z najlepszych projektantów świata? Zresztą, co ja będę z Tobą gadać, jego projekty obronią się same https://splendear.com/marki/tommy-hilfiger. Zarówno piękna odzież, jak i swietne dodatki. Zresztą, mądralo, skrytykować potrafiłaś, ale podać coś wzamian?

Jakie marki odzieżowe polecacie?

kokoszka - 16-12-2016 at 07:38 AM

Jak patrzę, to rzeczywiście on ma świetne te kreacje.

Jakie marki odzieżowe polecacie?

laponia - 16-12-2016 at 08:28 AM

no widzisz, to nie ma co czekać, tylko bierz ;)