Kobiecie pogaduszki na kawie

Rozliczenie ryczałtowe w cenniku prywatnego detektywa.

Kupczak - 11-12-2016 at 11:07 PM

Otrzymałem ofertę z biura detektywistycznego dotyczącą usługi sprawdzenia pracowników podczas ich pracy i w forma rozliczenia może być ryczałtowa. Jak sądzicie czy to będzie korzystna forma rozliczenia?

Rozliczenie ryczałtowe w cenniku prywatnego detektywa.

WesternRider - 12-12-2016 at 12:54 AM

Zależy ilu tych pracowników bedziecie kontrolować. Im więcej tym więcej zapłacisz oczywiście. Ale sądzę, że taka metoda naliczania jest godna rozważenia.

Rozliczenie ryczałtowe w cenniku prywatnego detektywa.

Obrazalska - 12-12-2016 at 03:44 AM

Ja akurat na finansach nie bardzo się znam, ale za to znam się na firmach detektywistycznych i w tym przypadku potwierdzam, że warto zajrzeć tutaj detektywipl.pl/cennik.html, do oferty skutecznego detektywa. Każdy prywatny detektyw cennik powinien mieć jasny i przejrzysty, ale do tego powinien też oferować usługi na najwyższym poziomie.

Rozliczenie ryczałtowe w cenniku prywatnego detektywa.

Wojowniczka - 12-12-2016 at 06:15 AM

Nic dodać nic ująć. Sposób rozliczenia jest chyba mało ważny, bardziej powinna nas interesować raczej skutecnosc w dzialaniu.

Rozliczenie ryczałtowe w cenniku prywatnego detektywa.

Wegetarianin - 12-12-2016 at 09:00 AM

Bezwzględnie. Koszty owszem, ale na drugim miejscu. Kiedyś korzytałem już z usług prywatnego detektywa i wiem, że czasami warto poczekać z rozliczeniem do końca całego zlecenia, ale reguły w tym zakresie nie ma.